26-10-2019 Herfsttoernooi Judoclub Nobel (Schiedam)

Al onze 12 deelnemers (t/m 11 jaar) gingen met een 1e of 2e prijs naar huis.

 

1e Plaatsen (9)

Thomas Nijhuis, Jayden Donker, Lotte Nijhuis, Gokay Asil, Gianni Schuijff, Seiffulah Pesjchoev, Annemijn Oostervink, Jaycen Rampersad en Luciano Schuijff

2e Plaatsen (3)

Marcel Koziel, Seif-Islam Pesjchoev en Tijn Brouwer

05-10-2019 Bernisse Berentoernooi (Zuidland)

05-10-2019 Bernisse Berentoernooi (Zuidland)

Gisteren was het eerste judotoernooi van het seizoen.

Al onze 12 deelnemers gingen met een 1e, 2e of 3e prijs naar huis.

 

1e Plaatsen (4)

Thomas Nijhuis, Adrian Nowocien, Gokay Asil en Nathan van ’t Hoff

2e Plaatsen (5)

Marcel Koziel, Seif-Islam Pesjchoev, Lotte Nijhuis, Julian van ’t Hoff en Tijn Brouwer

3e Plaatsen (3)

Seiffulah Pesjchoev, Gianni Schuijff en Luciano Schuijff

24-08-2019 De 34ste Bradelierjeugdloop 1000 meter

Irena Chluba werd knap derde bij de meisjes t/m 11 jaar in een tijd van 4 minuten en 27 seconden.

27-07-2019 Beekenkamp Jeugdloop

27-07-2019 Beekenkamp Jeugdloop

In de categorie meisjes 8 t/m 12 jaar op de 700 meter werd irena Chluba 2e

06-07-2019 Zomertoernooi Toernooi Sportinstituut Schiedam

1e Plaatsen (6)

Julian van ’t Hoff, Seiffulah Pesjchoev, Thomas Nijhuis, Jack Prins, Gokay Asil en Irena Chluba

 

2e Plaatsen (2)

Jayden Donker en Lotte Nijhuis

 

3e Plaatsen (3)

Cooper van den Broek, Seif-Islam Pesjchoev en Adrian Nowocien

22-06-2019 JCK Zomertoernooi (Krimpen aan den IJssel)

1e Plaatsen (5)

Julian van ’t Hoff, Gianni Schuijff, Seiffulah Pesjchoev, Thomas Nijhuis en Annemijn Oostervink

 

2e Plaatsen (2)

Jayden Donker en Arnesh Rajendram

 

3e Plaatsen (3)

Irena Chluba, Gokay Asil en Luciano Schuijff

27-04-2019 Groene Oase Loop Koningsdag

27-04-2019 Groene Oase Loop Koningsdag

In de categorie meisjes 9 t/m 14 jaar op de 2 km werd irena Chluba knap 2e

06-06-2019 Prestatieloop Sport en Spel

06-06-2019 Prestatieloop Sport en Spel

In de categorie meisjes 10 t/m 14 jaar op de 2 km werd irena Chluba 3e

02-06-2019 Mahorokan Westland Jeugdjudo Toernooi

1e Plaatsen (5)

Julian van ’t Hoff, Gianni Schuijff, Lotte Nijhuis, Irena Chluba en Jaelah Badal

 

2e Plaatsen (2)

Manou Labree en Luciano Schuijff

 

3e Plaatsen (1)

Adrian Nowocien

 

19-05-2019 Open Barendrechts Judotoernooi

1e Plaatsen (6)

Gianni Schuijff, Seiffulah Pesjchoev, Lotte Nijhuis, Jack Prins, Jaelah Badal, en Thomas Nijhuis

 

2e Plaatsen (2)

Ayoub Essababa en Abdulaziz Aslahanov

 

3e Plaatsen (3)

Julian van ’t Hoff, Jubeque Halfman en Seif-Islam Pesjchoev

23-03-2019 Lente Toernooi Sportinstituut Schiedam

1e Plaatsen (5)

Gianni Schuijff, Irena Chluba, Thomas Nijhuis, Julian van ’t Hoff en Cooper van den Broek

 

2e Plaatsen (5)

Shainilou Abad, Jack Prins, Annmijn Oostervink, Lotte Nijhuis en Emaury Sommer

 

3e Plaatsen (4)

Seiffulah Pesjchoev, Yulia Kalkman van Hemert, Adrian Nowocien en Luciano Schuijff

10-03-2019 Beginners Toernooi Budosport Jan Rust (Den Haag)

10-03-2019 Beginners Toernooi Budosport Jan Rust (Den Haag)

1e Plaatsen (2)

Julian van ’t Hoff en Jacen Rampersad

 

2e Plaatsen (1)

Lola Velleman

 

3e Plaatsen (3)

Collin Groesbeek, Mats Scholtes en Arda Koc

17-02-2019 Teamtoernooi Erik van der Laan (Utrecht)

17-02-2019 Teamtoernooi Erik van der Laan (Utrecht)

Tijdens het eerste teamtoernooi van Erik van der Laan is Sportcentrum Life in de categorie -10 jaar 2de geworden.

Er werd 3 x gewonnen en 1 x verloren.

Gianni Schuijff – 24 Kg

Rubin Papp -27 Kg

Seif-Islam Pesjchoev -30 Kg

Seiffulah Pesjchoev -34 Kg

Lotte Nijhuis +40 Kg

03 -02-2018 Groot Vlaardingen Toernooi VJV

03 -02-2018 Groot Vlaardingen Toernooi VJV

1e Plaatsen (1)

Lotte Nijhuis

 

2e Plaatsen (2)

Seif-Islam Pesjehoev en Adrian Nowocien.

 

3e Plaatsen (3)

Seifullah Pesjehoev, Irena Chluba en Shainilou Abad

 

27-01-2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen -12 -10 -8

27-01-2019 Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen -12 -10 -8

Zondag 27 janauri in Dordrecht op de Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen -8, -10 en -12 jaar zijn 16 judoka’s in de prijzen gevallen. 4 Judoka’s zijn kampioen geworden.

 

1e

Emaury Sommer +48 kg -12

Jaelah Badal -20 kg -10

Shaliya Swaerdens -40 kg -10

Luciano Schuijff -21 kg -8

 

2e

Nathan Hous -42kg -12

Adrian Nowocien -50 kg -12

Gianni Schuijff -21 kg -10

Lotte Nijhuis -40 kg -10

Seif-Islam Pesjchoev  -30 kg -10

Thomas Nijhuis -21kg -8

 

3e

Amy Prins -25 Kg -10

Annemijn Oostervink -25 kg -10

Seiffulah Pesjchoev  -30 kg -10

Ayoub Essababa -30 kg -10

Jack Prins -21 kg -8

Tijn Brouwer -27 kg -8

 

 

 

 

19-01-2019 Goederaad Toernooi (Bodegraven)

19-01-2019 Goederaad Toernooi (Bodegraven)

1e Plaatsen (1)

Thomas Nijhuis

 

2e Plaatsen (5)

Lotte Nijhuis, Irena Chluba, Gianni Schuijff, Adrian Nowocien en Abdulaziz Aslahanov

 

3e Plaatsen (3)

Seif-Islam Pesjehoev, Seifullah Pesjehoev en Luciano Schuijff

02-01-2019 Nieuwjaarstoernooi (Vlaardingen)

1e Plaatsen (3)

Gianni Schuijff, Cooper van den Broek en  Tijn Brouwer.

 

2e Plaatsen (6)

Lotte Nijhuis, Luciano Schuijff, Seifullah Pesjehoev, Irena Chluba, Annemijn Oostervink en Rick van Straaten.

 

3e Plaatsen (4)

Seif-Islam Pesjehoev, Jack Prins, Jubeque Halfman en Amy Prins.

27/28/29-12-2018 Trainingsstage (Hoogvliet)

27/28/29-12-2018 Trainingsstage (Hoogvliet)

Irena, Abdulaziz, Jubeque en Rafael namen deel aan deze stage -15jr en +15jr.

28-12-2018 Oliebollentoernooi (Capelle)

28-12-2018 Oliebollentoernooi (Capelle)

1e Plaatsen (4)

Gianni Schuijff, Lotte Nijhuis, Ayoub Essababa en Emoury Sommer.

 

2e Plaatsen (2)

Luciano Schuijff en Irena Chluba

 

3e Plaatsen (1)

Shainilou Abad

22-12-2018 Oliebollentraining (Maasland)

22-12-2018 Oliebollentraining (Maasland)

Sportcentrum Life bepalingen voor het lidmaatschap - Copyright © Sportcentrum Life 2015
Privacyverklaring Sportcentrum Life



Gerealiseerd door Kiem Online

Sportcentrum Life